neděle 11. září 2011

Zlínu zápas v Partizánském vůbec nevyšel

HK Slavia Partizánske vs HC Zlín 25:20
Zlínský celek, který se snad ještě zapoměl v autobuse vstoupil do zápasu levou a než se stačil rozkoukat tak již prohrával 11:2 a dost dlouho mu trvalo, než se dokázal dotáhnout na dostřel. Že to v partizánském tentokrát nešlo, to dokazoval stav cca ve 22.minutě hry, kdy byl stav 12:5 či 13:8 ve 27.minutě zápasu. To měla štastnou trefu Michaela Budayová.
Druhá půle utkání vyzněla pro domácí tým a ten Zlínu utekl na hrozivých sedm-osm branek. To ukazoval stav z 43 minuty kdy byl stav 19:11. Jenže Zlín zapnul, ale na víc než šest branek se dotáhnout nedokázal. To v 46.minutě dokazoval stav 19:14, ale domácí celek si poslední část utkání pohlídal a Zlín, který stvořil neuvěřitelný počet technických chyb(24!) se tak musel sklonit k první prohře v sezoně.